Сайт з базою викрадених велосипедів розробили франківські ІТ-шники

align="absmiddle"

Творці унікального ресурсу backmy.bike презентували його івано-франківській громаді. На сайті можна повідомити про поцуплений ровер, або ж перевірити, чи не крадений часом вживаний двоколісний друг, який ви зібралися придбати у незнайомого продавця. Пошук крадених велосипедів ведеться як за зовнішніми ознаками, так і унікальними номерами їхніх рам та вилок.

Співавтор концепції, Сергій Хмельовоський розповідає — ідея створення ресурсу backmy.bike виникла при бажанні зробити щось користне для міста та України загалом. За пів року сайт став популярним не лише в Івано-Франківську. Навпаки, близько половина залишених оголошень — зі Львова, просять допомоги кияни та одесити.

Ще один з творців електронної бази крадених велосипедів, Артем Подчернін, каже, що з його допомогою вдалося віднайти більше десяти роверів, і гараж, набитий краденими двоколісними транспортними засобами. Тож існування backmy.bike вже себе виправдало.

Творці ресурсу наразі працюють над удосконаленням сайту. І в майбутньому хочуть унеможливити існуючий наразі прямий телефонний контакт користувачів і відвідувачів сайту. Аби злодій не дзвонив і в реальному часі шантажував власника викраденого ровера. Краще, пояснює девелопер backmy.bike Іван Веркалець, коли людина отримає текстове повідомлення — його можна обміркувати, або ж показати міліції.

Також ще до кінця літа на сайті планують відкрити розділ велоафіша та створити загальну базу велосипедів України. Аби злодії розуміли, що реалізувати крадені ровери буде все тяжче — адже вони вже "засвічені" в інтернеті.Источник: “http://briz.if.ua/22514.htm”

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя