Карантин в Україні: лікарка розповіла, коли коронавірус відступить

Коронавірус в Україні піде на спад ближче до літа, оскільки подібні віруси чутливі до сонячного світла. Однак уже восени можлива нова хвиля епідемії.

Об этом сообщает Преступная Россия

Такий прогноз озвучила в ефірі ObozTV лікарка-вірусологиня, доктор медичних наук Алла Мироненко.

На питання, коли коронавірус піде на спад, Мироненко відповіла: "Чекаємо, що влітку, найімовірніше, активізації цього збудника не буде. Він передається респіраторним шляхом, через повітря. Він є чутливим до інсоляції, тобто ультрафіолетового випромінювання, якого влітку багато завдяки сонцю. Крім того, влітку відкриті вікна, і ці протяги принципово знижують концентрацію інфекційного аерозолю, вірус гине".

Як зазначила вірусологиня, влітку українці зазвичай мають справу з кишковими інфекційними захворюваннями, а взимку, навесні і восени, коли холодно – з респіраторними інфекціями.

"Тому, на мою думку, влітку у нас буде затишшя, буде мало респіраторних інфекцій, зокрема викликаних новим коронавірусом. Але вже восени ми можемо знову зіштовхнутися з такою загрозою, і кількість хворих зростатиме. Це мій прогноз. Є така медична закономірність", – заявила вона.

Вірусологиня також висловила надію, що до початку травня карантин в Україні припиниться.

"У нас, можливо, буде відносно спокійне літо. Але це літо нам буде дане для того, щоб підготуватися до можливої бурхливої осені", – пояснила вона.

Карантин в Україні: коли коронавірус відступить

112.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше сімейна лікарка Віта Олещенко розповіла, що повинні робити люди, які відчули в себе симптоми коронавірусу.

Також вона назвала два методи діагностики коронавірусу.

Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком дивіться у будні о 21:00 на ObozTV.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/karantin-v-ukraini-likarka-rozpovila-koli-koronavirus-vidstupit.htm”

ТОП новости

ТОП новости

Вход

Меню пользователя